Wojtuś urodził się z ciężką wadą serca - HLHS. Ten Blog założony został dla wszystkich przyjaciół, którzy w wielu ciężkich chwilach pomagają Wojtusiowi, aby na bieżąco mogli śledzić jego losy. Chcieliśmy również podzielić się z innymi rodzicami dzieci z HLHS naszymi doświadczeniami i przemyśleniami. Ponadto mamy nadzieję, że Blog ten będzie również cennym źródłem informacji dla rodziców, którzy oczekują maleństwa z HLHS.
7

U nas nic się nie dzieje. Wojtuś otrzymuje cały czas antybiotyk.  Prawdopodobnie do soboty, potem 2-3 dni obserwacji razem z dodatkowymi badaniami i do domu !!!!!
Chodzimy na spacerki, bawimy się w pokoju zabaw itp. Stresowe sytuacje mamy tylko przy zakładaniu kolejnych dojść, bo średnio u Wojtka starcza na 1,5-2 dni, oraz wykonując badania INR. Wskaźnik krzepliwości mniej więcej uregulowany. W sumie w cale nie jest to takie trudne. Mając większą historię pomiarów, łatwiej jest przewidzieć dawkę kumadyny. Według naszego planu w przyszłym tygodniu wracamy do domu – i tego się trzymamy.
Zdjęć niestety nie możemy umieścić, bo komputer przestał czytać karty pamięci :( , ale jak wrócimy uzupełnimy :)

u nas spokoj


komentarzy 7 do wpisu “U nas spokój”

 1. Basia i Michał

  Mamy nardzieję, że Wojtek cierpliwie będzie znosił zakładanie kolejnych dojść… w końcu to jeszcze tylko parę razy i do domu!!! Bardzo fajnie, że wszystko tak dobrze się układa. Pakujcie się powoli:)))
  Pozdrawiamy!!!

 2. Zosia i Tomek

  Czyli można zaczynać odliczanie – jeszcze 4 dni i wracacie do domu :) A Wojtek i Wy będziecie mogli odpocząć po tych wszystkich stresach. Bardzo dobre wieści na początek dnia :)

 3. Paweł,Hubert, Kubunio, Kasia

  Z niecierpliwością czekalismy na taki wpis:)
  Wojciech trzymaj formę !!!!
  Miłego dnia Wam zyczymy!!!

 4. Aska Rolf Daria

  Trzymamy kciuki za wszystko !!!!!

 5. karosznurek

  Czekamy na Was!!!

 6. Ania mama Zuzanki

  Aniu, to świetnie, że u Was takie dobre wiadomości, czyli się nie spotkamy w Monachium, tylko kiedyś w Polsce. Przed chwilą miałam przemiły telefon od ojca M.M. Dzięki Ci za wszystko, że w tych trudnych chwilach miałaś czas myśleć też o nas. Wojtek wracaj prędko do Taty i całej rodzinki, która już z pewnością czeka niecierpliwie na Twój powrót. Buziole od Zuzy!

 7. Wojtek i Asi

  Cieszymy sie ,ze jest coraz lepiej. Wracajcie szybko do domu.Pozdrawiamy goraco:-)i sciskamy Wojtusia.


Trackbacki/Pingbacki


Serce Wojtusia © 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Design: Magnus Jepson, tłumaczenie: Wordpress design