Wojtuś urodził się z ciężką wadą serca - HLHS. Ten Blog założony został dla wszystkich przyjaciół, którzy w wielu ciężkich chwilach pomagają Wojtusiowi, aby na bieżąco mogli śledzić jego losy. Chcieliśmy również podzielić się z innymi rodzicami dzieci z HLHS naszymi doświadczeniami i przemyśleniami. Ponadto mamy nadzieję, że Blog ten będzie również cennym źródłem informacji dla rodziców, którzy oczekują maleństwa z HLHS.
Możliwość komentowania Serce jak DZWON została wyłączona

Ci którzy słuchają Radia Zet wiedzą, że trwa weekendowa zbiórka pieniędzy na dzieci z wrodzonymi wadami serca w tym na dzieci takie jak Wojtuś – z HLHS.
Dzisiaj właśnie słuchaliśmy radia, i był krótki reportaż o chłopcu, który przeszedł operację serca w Monachium. Dzisiaj ma ok 2 latek i jest już po trzech operacjach serduszka. Na antenie mówił jak mam na imię, ile ma lat itp. Dziennikarz zadał mu pytanie:

A jak ci serduszko bije?

A ten malec odpowiedział –  Jak dzwon!!!

Nie ukrywamy – bardzo się wzruszyliśmy. Ale wiemy już teraz,  że dzięki Waszej pomocy nasz Wojtek też tak powie. Pomoc jest niewyobrażalna. Mamy już ponad połowę kwoty potrzebnej na operację. Akcja cały czas trwa. Pani z fundacji codziennie  wysyła do nas informację o stanie konta i suma na nim cały czas rośnie.

Pewnie się powtórzymy – ale jeszcze raz chcemy Wam wszystkim bardzo podziękować.
WIELKIE DZIĘKI!!!!


Serce Wojtusia © 2010. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Design: Magnus Jepson, tłumaczenie: Wordpress design