Wojtuś urodził się z ciężką wadą serca - HLHS. Ten Blog założony został dla wszystkich przyjaciół, którzy w wielu ciężkich chwilach pomagają Wojtusiowi, aby na bieżąco mogli śledzić jego losy. Chcieliśmy również podzielić się z innymi rodzicami dzieci z HLHS naszymi doświadczeniami i przemyśleniami. Ponadto mamy nadzieję, że Blog ten będzie również cennym źródłem informacji dla rodziców, którzy oczekują maleństwa z HLHS.
10

Dzisiaj byliśmy na badaniu echo.  Wszystko jest w porządku. Brak płynów w opłucnych, przepływy prawidłowe, zastawka trójdzielna w lepszej formie niż przed operacją ( podczas operacji była korygowana). Bardzo to nas uspokoiło.
W ogóle na badanie poszliśmy przypadkowo. Byliśmy w okolicach na pobraniu krwi ( jonogram oraz sód)  i zadzwoniliśmy z ciekawości czy może nie ma wolnego terminu. Okazało się, że przed momentem ktoś zrezygnował. Udało się za jednym zamachem załatwić dwie rzeczy. Wcześniej wizytę mogliśmy umówić dopiero na 7 marca. Niby szybko, ale ze względu na zeszłoroczne przeżycia staraliśmy się przyśpieszyć. Po zachowaniu Wojtka nic nie wskazywało aby było coś nie tak, ale człowiek podświadomie i tak się stresował. Następne badanie echo mamy za dwa tygodnie.
Wojtuś o szpitalu już zupełnie zapomniał. Bawi się, biega, łobuzuje – tak jak zawsze. Apetyt mu dopisuje. Dietę mamy jeszcze trzymać przez dwa tygodnie. Może po następnym echo będzie mógł zjeść parówę. Taką normalną – bo odtłuszczoną już jadł :)


komentarzy 10 do wpisu “Pierwsze badanie kontrolne za nami”

 1. Paweł,Hubert, Kubunio, Kasia

  To super wiadomości – bardzo sie cieszymy z tego że Wojtuś jest w dobrej formie, niech psoci ile tylko może – musi nadrobic ten czas:)
  Nasza „4” pozdrawiam Wasza „3”.

  admin Odpowiedź:

  my też pozdrawiamy gorąco

 2. Basia i Michał

  Kolejne kroki w kierunku „normalności”:) bardzo nas to cieszy, że badania potwierdzają dobry stan Wojtka i nie ma żadnych nieprzyjemnych niespodzianek. Oby tak dalej!!!

 3. Aska Rolf Daria

  Zycie jest czasem skomplikowane ale mimo wszystko ZYCIE JEST PIEKNE !!!!!!!!!!!!!! Trzymajcie sie !

 4. ania

  Jest normalnie-a jak wspaniale. pozdrawiamy

  admin Odpowiedź:

  nic dodać nic ująć – bardzo trafne :)

 5. maria

  Cieszą nas pomyslne wieści od Was, oby tak dalej i mamy nadzieję że jak pogoda zrobi się bardziej wiosenna to nas odwiedzicie:)ucałowania

  admin Odpowiedź:

  Bankowo odwiedzimy – teraz Wojtek jest troszkę przeziębiony – ma gile do pasa – ale jak się wyleczymy to przyjedziemy!!!

  maria Odpowiedź:

  no to czekamy z utęsknieniem :)

 6. Ania mama Zuzanki

  Jesteście niesamowici, tak się cieszę, że u Was dobrze i spokojnieareszcie. Aniu, dziękuję za wszystko! Pozdrawiamy serdecznie i też mamy nadzieję, że kiedyś się spotkamy. Buziaczki.


Trackbacki/Pingbacki


Serce Wojtusia © 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Design: Magnus Jepson, tłumaczenie: Wordpress design