Wojtuś urodził się z ciężką wadą serca - HLHS. Ten Blog założony został dla wszystkich przyjaciół, którzy w wielu ciężkich chwilach pomagają Wojtusiowi, aby na bieżąco mogli śledzić jego losy. Chcieliśmy również podzielić się z innymi rodzicami dzieci z HLHS naszymi doświadczeniami i przemyśleniami. Ponadto mamy nadzieję, że Blog ten będzie również cennym źródłem informacji dla rodziców, którzy oczekują maleństwa z HLHS.
4

Dzisiaj o 7.00 cali w wielkim stresie zjechaliśmy na oddział chirurgiczny. Jakie było nasze zdziwienie, gdy okazało się, że operacja Wojtusia została przełożona na 11.00:( Szkoda słów… ale i tak się zdarza – ktoś zapomniał poinformować nas i personel o zmianie planów. My jakoś znieśliśmy to czekanie, gorzej było z Wojtusiem, który nie jadł od wczorajszego wieczora:( Ale jak zjechaliśmy ponownie, Wojtuś był całkiem zadowolony:) Bez problemów poszedł na ręce do bardzo miłego pana anestezjologa, uśmiechał się… Tak jakby chciał nam powiedzieć, żebyśmy się nie martwili i że wszystko będzie dobrze… Teraz czekamy…


komentarze 4 do wpisu “Operacja”

 1. Zosia

  Już nie mogę się doczekać, aż znów zobaczę Wojtusia :) Jestem pewna, że operacja poszła dobrze i już wkrótce się zobaczymy :)

 2. Karosznurek

  Cała nasza rodzinka czeka na powrót Wojtusia – wracaj do nas szybciutko bo Święta za pasem :)

 3. Babcia Dana z dziadkiem

  Aniu bardzo się ciesze i dziękuje Bogu,że wszystko sie udalo ,macie wspaniałego synka ,wracajcie szybko i szczęsliwie do domu.Babcia Dana.

  admin Odpowiedź:

  Tu się należy małe wyjaśnienie – napisała to Ani babcia – a Wojtka prababcia!!!


Trackbacki/Pingbacki


Serce Wojtusia © 2010. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Design: Magnus Jepson, tłumaczenie: Wordpress design