Wojtuś urodził się z ciężką wadą serca - HLHS. Ten Blog założony został dla wszystkich przyjaciół, którzy w wielu ciężkich chwilach pomagają Wojtusiowi, aby na bieżąco mogli śledzić jego losy. Chcieliśmy również podzielić się z innymi rodzicami dzieci z HLHS naszymi doświadczeniami i przemyśleniami. Ponadto mamy nadzieję, że Blog ten będzie również cennym źródłem informacji dla rodziców, którzy oczekują maleństwa z HLHS.
9

Roczek minął więc zgodnie ze wszystkimi „zabobonami” dzisiaj Wojtuś poszedł do fryzjera. A właściwie fryzjer przyszedł do niego – a był nim tata. Dla przypomnienia Wojtuś wyglądał tak:

a teraz wygląda tak :P

Wojtuś był bardzo grzeczny i wcale się nie bał maszynki. Teraz wygląda jak facet i nikt już nie powinien go pomylić z dziewczynką :)
A w szpitalu jak w szpitalu. Dzisiaj Wojtuś obudził się znowu obrzęknięty. Na badaniu wyszło że pojawił się płyn w opłucnej, minimalna ilość ale jednak. Została zwiększona dawka leków na sikanie. Jutro znowu badanie i okaże się czy to coś pomogło. Mamy nadzieję że to przejściowe. Perspektywa wyjścia do domu znowu się przesunęła. Trudno – najważniejsze żeby Wojtuś wyzdrowiał.

obstrzyzyny


komentarzy 9 do wpisu “Obstrzyżyny :)”

 1. Kasia, Paweł, Hubercik i Kubuś

  a ja sie przyzwyczailam już to tej „kiteczki”.
  Ale teraz wyglada super – 1 rok na karku i jak zmężniał od razu:)
  Pozdrawiamy

 2. admin

  Też się zdziwiliśmy że tak spoważniał :)

 3. Maria

  Zespół stwierdził- TERAZ MASZ WRESZCIE DWÓCH FACETÓW – przesyłamy ucałowania

 4. karosznurek

  Wojtuś wygląda teraz mega fajnie i tak … ‚dostojnie’ ale też będę tęsknić za Jego wcześniejszą czuprynką :-))) PS. I nadal jest śliczny jak … dziewczynka :-)))
  Calusy

 5. Beata

  teraz to dziewczyny będą się oglądać za takim przystojniakiem :-))) pozdrawiam

 6. Basia

  ale słodziak:) super wygląda!

 7. Monika

  No prawdziwy mężczyzna z powagą na twarzy:)

 8. Agnieszka

  Ale mały Przystojniak:-)

 9. Elżbieta

  Tatuś spisał się na medal. :)


Trackbacki/Pingbacki


Serce Wojtusia © 2011. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Design: Magnus Jepson, tłumaczenie: Wordpress design