Wojtuś urodził się z ciężką wadą serca - HLHS. Ten Blog założony został dla wszystkich przyjaciół, którzy w wielu ciężkich chwilach pomagają Wojtusiowi, aby na bieżąco mogli śledzić jego losy. Chcieliśmy również podzielić się z innymi rodzicami dzieci z HLHS naszymi doświadczeniami i przemyśleniami. Ponadto mamy nadzieję, że Blog ten będzie również cennym źródłem informacji dla rodziców, którzy oczekują maleństwa z HLHS.
7

Szefuńcio jest już coraz bardziej zmęczony całą tą sytuacją. Chyba już mu się nudzi siedzieć cały czas w jednym miejscu. Dodatkowo skarży się mocno na ból w okolicach drenu (szczególnie tego nowego). Dostaje co chwila środki przeciwbólowe. Poza tym musimy przejść na dietę beztłuszczową – okazało się że płyn w drenie nie jest przejrzysty tzw. chłonka. To samo co miał przez 7 tygodni na „Działdowskiej”. Profesor uspokaja nas, że po tym zabiegu chłonka nie jest groźna i jedyna rada na nią to odpowiednia dieta.
Ogólnie Wojtek jest w nie najgorszej formie. Jak jest na przeciwbólowym to nawet się pośmieje i pobawi zabawkami. Ogląda dużo bajek, a w międzyczasie czytamy mu książeczki. Staramy się też z nim wychodzić na spacery ale z dwoma drenami, pompą i stymulatorem to jak wyprawa w Himalaje.
Jeszcze bardzo ważna sprawa – młody zapomniał o swoim ulubionym, najukochańszym, jedynym w swoim rodzaju – „SMOKU”.  Od operacji nie miał i wcale się nie upomina. Może uda nam się w bezbolesny sposób odzwyczaić go – w końcu wszelka pora!

nudzi mi się


komentarzy 7 do wpisu “Nudzi mi się!!!”

 1. Ania mama Zuzanki

  Jeszcze trochę i Wojtuś nabierze sił. Jestem z Wami kochani i mocno trzymam za Was kciuki. Z tym smokiem, to niezły pomysł. Może i ja skorzystam w swoim czasie? Zobaczymy! Teraz niech Wojtek nabiera sił. Pamiętam w modlitwie.

 2. Paweł,Hubert, Kubunio, Kasia

  Ile taki Bąbelek musi przejść, ale wierzymy że wszystko zaowocuje w przyszłosci.
  Wojciech oby ten uśmiech towarzyszył ci kazdego dnia – normalnie Model rosnie na naszych oczach:)
  Miłego dnia

 3. Basia i Michał

  Jak Wojtek znudzony, to nie pozostaje Wam nic innego jak zrobić obchód po oddziale w poszukiwaniu nowych telefonów:))) Cały czas mocno Wam kibicujemy. Pzdr!!!

 4. milena

  Kochani!
  Sto lat dla mega dzielnego Wojtusia!!!!!!!!
  Aniu, tak jak mówiłam, wszystko będzie dobrze, nie ma innej opcji;)!!!
  Cały czas jestem z Wami i trzymam kciuki!
  Buziaczki:)

 5. Jola Kuba i Adaś

  Normalnie uśmiech za milion dolców!

 6. Aska Rolf Daria

  Chyby wszyscy dlugo czekali na ten slodki usmiech no i wreszcie ! Powodzenia !

 7. Ela

  „Dorosłe” pozy Wojtusia są super. :)
  Buziaczki.


Trackbacki/Pingbacki


Serce Wojtusia © 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Design: Magnus Jepson, tłumaczenie: Wordpress design