Wojtuś urodził się z ciężką wadą serca - HLHS. Ten Blog założony został dla wszystkich przyjaciół, którzy w wielu ciężkich chwilach pomagają Wojtusiowi, aby na bieżąco mogli śledzić jego losy. Chcieliśmy również podzielić się z innymi rodzicami dzieci z HLHS naszymi doświadczeniami i przemyśleniami. Ponadto mamy nadzieję, że Blog ten będzie również cennym źródłem informacji dla rodziców, którzy oczekują maleństwa z HLHS.
2

W hotelu znaleźliśmy sanki:) Dzisiaj Wojtuś pierwszy raz w swoim życiu jeździł właśnie na sankach:) Dzisiejszy spacer trwał już godzinkę. Była piękna zimowa pogoda, a śniegu co najmniej po kostki.

Wojtuś ma już zdjęte dojście centralne, co oznacza, że nie ma już ani jednej rurki ani kabelka:) Płyny z opłucnej jeszcze nie ustąpiły zupełnie, ale mamy nadzieję, że w ciągu dwóch następnych dni wszystko będzie już ok. Saturacja jest na właściwym poziomie 80%, czyli tak jak ma być po tej operacji. Po trzeciej ma wzrosnąć do 98%, do poziomu zdrowego człowieka:) No i oczywiście liczymy na wypis – może w czwartek, może w piątek… zobaczymy.

VI_po_operacji


komentarze 2 do wpisu “Na sankach”

 1. Kaśka

  Aniu, aż się wierzyć nie chce, że tak szybko Wojtek dochodzi do siebie po operacji, spacer, sanki……..:)) Cieszymy się razem z Wami.
  Zapewne całe VI piętro z FBP.
  Pozdrawiamy serdecznie
  Kaśka

 2. kjm

  Aniu, wszyscy cieszymy się razem z Tobą!
  A Wojtuś to jest coraz bardziej podobny do Ciebie. :)


Trackbacki/Pingbacki


Serce Wojtusia © 2010. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Design: Magnus Jepson, tłumaczenie: Wordpress design