Wojtuś urodził się z ciężką wadą serca - HLHS. Ten Blog założony został dla wszystkich przyjaciół, którzy w wielu ciężkich chwilach pomagają Wojtusiowi, aby na bieżąco mogli śledzić jego losy. Chcieliśmy również podzielić się z innymi rodzicami dzieci z HLHS naszymi doświadczeniami i przemyśleniami. Ponadto mamy nadzieję, że Blog ten będzie również cennym źródłem informacji dla rodziców, którzy oczekują maleństwa z HLHS.
3

Wojtek kilka dni temu, a dokładnie 24 września  w końcu się odważył i ruszył :). Troszkę mu to zajęło – ale może to dlatego, że wcześniej nie odczuwał potrzeby poruszania się inaczej niż na czworaka. W pewnym momencie był mistrzem, aż trudno go było dogonić. Teraz docenił możliwości poruszania się na nogach:) Może już otwierać wszystkie szafki i szuflady, które do tej pory były poza jego zasięgiem. My jesteśmy troszkę mniej szczęśliwi z tego powodu. Trzeba teraz bardziej na niego uważać.
Po domu chodzi już na prawdę sprawnie. W terenie ma jeszcze pewne trudności. Poniżej filmik z dzisiejszego spaceru.


komentarze 3 do wpisu “Już chodzę:)”

 1. Paweł

  Jaki pocieszny bobek :D

 2. Maria

  niestety filmik u nas nie wyświetla się – ale własnie nie dawno rozmawaliśmy o Was i bylismy ciekawi czy już wystartował – a więc wystartował – to juz dobrze. Ucałowania od zespołu – czekamy – może nas odwiedzicie?:)

 3. Kasia, Paweł, Hubercik i Kubunio

  Super sobie radzi, oby tak dalej:)
  Teraz tylko wygodne buty i przed siebie!!!


Trackbacki/Pingbacki


Serce Wojtusia © 2011. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Design: Magnus Jepson, tłumaczenie: Wordpress design