Wojtuś urodził się z ciężką wadą serca - HLHS. Ten Blog założony został dla wszystkich przyjaciół, którzy w wielu ciężkich chwilach pomagają Wojtusiowi, aby na bieżąco mogli śledzić jego losy. Chcieliśmy również podzielić się z innymi rodzicami dzieci z HLHS naszymi doświadczeniami i przemyśleniami. Ponadto mamy nadzieję, że Blog ten będzie również cennym źródłem informacji dla rodziców, którzy oczekują maleństwa z HLHS.
4

Tydzień temu w piątek byliśmy na kontroli – wszystko jest ok:) Żadnych płynów w opłucnej:)) Oby tylko tak dalej – w przyszły piątek mamy następną kontrolę…

A nasz synek rośnie i rośnie:) Poniżej kilka dzisiejszych fotek. Słodziak:)

Jak już zauważyliście, rozpoczęliśmy zbiórkę jednego procenta. Otrzymaliśmy z kliniki w Monachium kwalifikację do następnej operacji. Profesor zaplanował ją na początek 2012 roku. Przewidywany koszt wynosi 20.150 Euro.

Dlatego znów zwracamy się do Was z prośbą o pomoc… Będziemy bardzo wdzięczni za przekazanie 1% na rzecz Wojtusia!!!

W zakładce 1% opisaliśmy dokładnie jak wypełnić poszczególne formularze podatkowe, by 1% dotarł do naszego synka. Ponadto zamieściliśmy na stronce naszą ulotkę, którą będziecie mogli pobrać, wydrukować i przekazać swojej rodzinie i znajomym.

Wierzymy, że uda nam się zebrać potrzebną kwotę z wpłat z 1%. To przecież nic nikogo nie kosztuje. Dlatego musimy przekonać wiele, wiele, wiele osób, do oddania Wojtkowi swojego 1%. I tutaj właśnie liczymy na Was – mamy prośbę o przekazanie naszego apelu do jak największej liczby osób.

jest OK


komentarze 4 do wpisu “Jest ok:)”

 1. Maria

  Nareszcie w pełni widać jego słodki uśmiech – dobrze być w domku -wszystkiego najlepszego – jak zwykle od zespołu- ucałowania

 2. Paweł

  A można gdzieś jeszcze wrzucić stare zdjęcie główne? :P Tak słodko tam Wojtek wyglądał, fajnie gdyby było nadal gdzieś dostępne. Choć oczywiście na nowym też jest genialny :D Super chłopak :) Oby więcej dobrych wiadomości.

 3. Kasia, Paweł, Hubercik i Kubuś

  To super wiadomość – na taka czekaliśmy, podobnie jak i wy:)
  Musimy przyznać ze przystojniak Wam rośnie – aż szkoda że nie mamy córki:)
  Buziaki od Nas:)
  Do zobaczenia!!!!!

 4. Joanna

  Rozsyłam emaile, rozdaje ulotki w pracy. Mam nadzieje, że i tym razem się uda:)mocne uściski dla Wojtusia


Trackbacki/Pingbacki


Serce Wojtusia © 2011. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Design: Magnus Jepson, tłumaczenie: Wordpress design