Wojtuś urodził się z ciężką wadą serca - HLHS. Ten Blog założony został dla wszystkich przyjaciół, którzy w wielu ciężkich chwilach pomagają Wojtusiowi, aby na bieżąco mogli śledzić jego losy. Chcieliśmy również podzielić się z innymi rodzicami dzieci z HLHS naszymi doświadczeniami i przemyśleniami. Ponadto mamy nadzieję, że Blog ten będzie również cennym źródłem informacji dla rodziców, którzy oczekują maleństwa z HLHS.
6

Wyniki badań pozytywne. Dostaliśmy wypis. Jutro po południu wyjeżdżamy do domu:)
Dzisiaj pożegnaliśmy się z profesorem i personelem naszego oddziału.

Jeszcze raz bardzo chcielibyśmy Wam wszystkim podziękować. Bez Was ta historia nie miałaby miejsca i takiego zakończenia – czyli „happy end’u”. Dziękujemy za wszystkie komentarze, smsy, maile, telefony które podnosiły nas na duchu. Bez Was nie dalibyśmy rady!!!

A Wojtuś czuje się świetnie:) Ma już trzy zęby:) Profesor śmiał się, że operacja pomogła nawet na zęby (bo już od dawna na nie czekaliśmy). Podsumowując: operacja udana i serducho jest w lepszej formie, wyjeżdżaliśmy ze szczerbatym Wojtuniem a wrócimy z trzema zębami:) Drugi etap leczenia Wojtusia zakończony! Przed nami trzeci  – za rok, jak Wojtuś będzie miał 12 kg (na razie ma 8.900, schudł nam 400 g podczas tego pobytu).

Poniżej jedne z ostatnich naszych fotek w Ronald McDonald House (pierwszą z nich daliśmy profesorowi, lekarzom i pielęgniarkom z naszego oddziału):

X_po_operacji


komentarzy 6 do wpisu “Jedziemy do domu :)”

 1. Karosznurek

  BRAWO WOJTUŚ!!! Czekamy:-)

 2. Paweł

  Super :D

 3. ania

  Cieszymy się razem z Wami

 4. Kasia i Paweł

  Super wiadomosc!!!
  Wracajcie bezpiecznie do domu!!!

 5. Agnieszka

  Śledziliśmy Wasze zmagania każdego dnia. Cieszymy się, że jest już po wszystkim. Wojtuś jest silnym chłopakiem!!! Życzymy dużo zdrówka!!!

 6. Kaśka

  Same dobre wiadomości, a Pan Wojciech to prawdziwy gwiazdor filmowy na tych zdjęciach:))))
  Pozdrawiam K.O.K.


Trackbacki/Pingbacki


Serce Wojtusia © 2010. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Design: Magnus Jepson, tłumaczenie: Wordpress design