Wojtuś urodził się z ciężką wadą serca - HLHS. Ten Blog założony został dla wszystkich przyjaciół, którzy w wielu ciężkich chwilach pomagają Wojtusiowi, aby na bieżąco mogli śledzić jego losy. Chcieliśmy również podzielić się z innymi rodzicami dzieci z HLHS naszymi doświadczeniami i przemyśleniami. Ponadto mamy nadzieję, że Blog ten będzie również cennym źródłem informacji dla rodziców, którzy oczekują maleństwa z HLHS.
5

TAK TAK!!!
Mamy już dokładny termin III operacji – 18 stycznia 2012 roku. W klinice musimy stawić się 16 stycznia. Następnego dnia Wojtuś będzie miał cewnikowanie serca, a 18 – operację Fontana.

Dwa tygodnie temu wysłaliśmy mailem prof. Malcowi  i dr Januszewskiej aktualne wyniki wszystkich badań Wojtka (Echo, EKG, Holter, jonogram, białko i gazometria). Trzy dni temu sekretariat kliniki poinformował nas o szczegółach przyjęcia Wojtusia na oddział.

Od razu po otrzymaniu terminu zadzwoniliśmy do fundacji, aby dowiedzieć się ile pieniędzy jeszcze nam brakuje – chcieliśmy wiedzieć na czym stoimy. I zgadnijcie czego się dowiedzieliśmy?
Na koncie fundacji mamy już wystarczającą ilość pieniędzy !!!! Totalny szok!!!

Okazało się że z samego 1% uzbieraliśmy ponad 47 000 zł. A ponad 44 000 udało się nam zgromadzić z wpłat darczyńców (część tych pieniędzy pochodzi również z poprzedniej zbiórki).

Chcielibyśmy bardzo wszystkim Wam podziękować za pomoc – za przekazanie 1%, rozsyłanie naszego apelu do innych osób  oraz za wsparcie duchowe…
Jesteśmy szcześliwi – nie spodziewaliśmy się tak olbrzymiej kwoty.
Nie macie pojęcia jak bardzo się cieszymy. To mega ulga dla nas. Martwimy się już tylko samą operacją. Ale mamy nadzieję, że będzie dobrze. Zresztą innej opcji nigdy nie braliśmy pod uwagę:)

Jeszcze raz wielkie dzięki!!!

A poniżej ostatnie zdjęcia naszego urwisa.

lsitopad


komentarzy 5 do wpisu “III operacja 18 stycznia 2012 roku!!!”

 1. Robert

  SUPER! Będzie dobrze! :)

 2. Kasia, Paweł, Hubercik i Kubunio

  Wojciech to wojownik wiec na pewno poradzi sobie swietnie:)
  Mocno trzymamy kciuki za „Małego Gojtusia” (tak mówi o nim Hubercik:))
  Pozdrawiamy

 3. Maria

  Najfajniejsza informacja w dzisiejszym dniu – życzymy powodzenia i trzymamy kciuki- będzie dobrze- zespół :)

 4. Iga

  Cześć Kochani,

  Bardzo się cieszymy, że tak sprawnie udało się Wam dostać termin kolejniej OP w Monachium! Będziemy trzymać kciuki a może nawet zobaczymy się na miejscu ( bo my czekamy na termin, ale decyzja jest bardzo trudna ) Sciskamy mocno!

 5. karosznurek

  Już trzymamy kciuki!!!


Trackbacki/Pingbacki


Serce Wojtusia © 2011. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Design: Magnus Jepson, tłumaczenie: Wordpress design