Wojtuś urodził się z ciężką wadą serca - HLHS. Ten Blog założony został dla wszystkich przyjaciół, którzy w wielu ciężkich chwilach pomagają Wojtusiowi, aby na bieżąco mogli śledzić jego losy. Chcieliśmy również podzielić się z innymi rodzicami dzieci z HLHS naszymi doświadczeniami i przemyśleniami. Ponadto mamy nadzieję, że Blog ten będzie również cennym źródłem informacji dla rodziców, którzy oczekują maleństwa z HLHS.
9

Cały czas jest problem. CRP urósł już do 15.8. Dodatkowo Wojtek zaczął mniej sikać, a co się z tym wiąże, opuchł troszkę na buzi. Waga również rośnie  – wszystko wskazuje, że powracają płyny – nie jest to jeszcze potwierdzone, bo nie mieliśmy jeszcze badania echo. Może uda się dzisiaj – aczkolwiek jest niedziela i nic nie wiadomo.
Mimo otrzymywania antybiotyku od dwóch dni, nadal powraca gorączka. Dzisiejszej nocy nawet było 39.7. Posiew krwi jeszcze nie jest gotowy, a co za tym idzie nie mamy pewności czy Wojtek otrzymuje poprawny antybiotyk.
Wojtek troszkę marudzi, szczególnie od rana – przeszkadza mu nawet zmiana pieluszki. W ogóle nie che chodzić. Chce tylko na rączki.

W sobotę tata (który był głównym redaktorem naszego bloga) wrócił już do domu – i z tego powodu też nasze wpisy mogą się już nie ukazywać codziennie:(

goraczka powraca


komentarzy 9 do wpisu “Gorączka cały czas powraca”

 1. milena

  Aniu Kochanie!
  Modlę się aby Wojtuś jak najszybciej doszedł do siebie!!!!
  Trzymaj się Kochana, pewnie teraz bez Łukasza będzie Ci ciężej!!
  Całym sercem jestem z Wami!!
  Buziaki.

 2. Aska Rolf Daria

  Trzymamy kciuki ! Miejmy nadzieje ze ten kryzys szybko minie- modle sie za to ! Zdrowka i wytrzymalosci !!! Sama jestes tam Ania ? Trzymaj sie ! Pozdrawiamy !

 3. Paweł,Hubert, Kubunio, Kasia

  Aniu teraz niewatpliwe będzie ci trudniej i Wojtusiowi też ale z pewnoscią poradzicie sobie – wierzymy w to.
  Chcialibyśmy żeby wszytstko co najgorsze było już za wami i żebyście mogli już myślec o powrocie do domu.
  Pamietaj że tam zajmą sie wami profesjonalni lekarze i zawsze pomoga Wojtusiowi, na pewno jak nedzie wszystko dobrze to „puszcza” was do domu – bo gdzie indziej Wojciech bedzie się czuł lepiej:)
  Oby płyny nie wróciły ia gorączka spadła…..
  Uśmiechu Wam zyczymy!!!!
  Trzymajcie sie i bądzcie dobrej myśli – tak jak i my:)

 4. Ania mama Zuzanki

  Aniu, pamiętamy o Was bardzo, bardzo. Bądźcie dzielni, dacie radę. Oby wszystko się wyjaśniło i ustabilizowało. Dużo zdróweczka Wojtulku, a Tobie Aneczko dużo sił i wytrzymałości.

 5. Basia i Michał

  Mamy nadzieję, że to tylko chwilowe i niedługo wszystko wróci do normy. A profesor Malec wraca już niedługo prawda? On na pewno coś wymyśli i wszytstko szybko wróci do normy. Trzymamy za to kciuki!!!

 6. maria

  Aniu, będzie dobrze – Wojtuś na dobrą opiekę – a lepiej żeby tam dochodził do siebie – całuję mocno – zyczę cierpliowści i spokoju:)

 7. Paweł,Hubert, Kubunio, Kasia

  Aniu mamy nadzieję że dzisiajszy dzień bedzie lepszy od wczorajszego – może ten antybiotyk pomoze Wojtusiowi wrócić do formy:)
  Jesteśmy z Wami.
  POZdrawiamy

 8. Jola Kuba i Adaś

  Miśki, zakladamy, że to chwilowy spadek formy. Po dołku musi być górka! Zawsze tak jest! To jest oficjalna i jedyna wersja i tego będziemy się trzymać!

 9. Zosia i Tomek

  Klub kibiców Wojtka cały czas trzyma kciuki, więc na pewno już niedługo gorączka spadnie, infekcja ucieknie, a Wojtek znów będzie się dobierał do Twojego telefonu :)


Trackbacki/Pingbacki


Serce Wojtusia © 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Design: Magnus Jepson, tłumaczenie: Wordpress design