Wojtuś urodził się z ciężką wadą serca - HLHS. Ten Blog założony został dla wszystkich przyjaciół, którzy w wielu ciężkich chwilach pomagają Wojtusiowi, aby na bieżąco mogli śledzić jego losy. Chcieliśmy również podzielić się z innymi rodzicami dzieci z HLHS naszymi doświadczeniami i przemyśleniami. Ponadto mamy nadzieję, że Blog ten będzie również cennym źródłem informacji dla rodziców, którzy oczekują maleństwa z HLHS.
Możliwość komentowania Dawno nas tu nie było została wyłączona

image

Prawie pół roku! Ale wszyscy już chyba wiecie, że jak tu nie zaglądamy to znaczy że wszystko u nas jest ok :). I tak rzeczywiście jest. Wojtek rośnie jak na drożdżach.
Codziennie nas czymś zaskakuje.
Biega już że aż trudno za nim nadążyć. Ostatnio nauczył się jeździć na rowerku biegowym . Nadal jest bardzo otwarty do wszystkich i uśmiechnięty. Czasami buntuje się jak na każdego dwulatka przystało ale generalnie nie ma z nim większych problemów.
A jeśli chodzi o zdrówko to tez nie można narzekać. Raz na jakiś czas przyplącze się jakaś infekcja a tak to nic poważniejszego – oby tak dalej. Wykonujemy regularnie badania krwi, moczu i echo. Cały czas kontrolujemy INR. Poniżej kilka fotek naszego urwisa.

dawno_nas_tu_nie_bylo


Serce Wojtusia © 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Design: Magnus Jepson, tłumaczenie: Wordpress design