Wojtuś urodził się z ciężką wadą serca - HLHS. Ten Blog założony został dla wszystkich przyjaciół, którzy w wielu ciężkich chwilach pomagają Wojtusiowi, aby na bieżąco mogli śledzić jego losy. Chcieliśmy również podzielić się z innymi rodzicami dzieci z HLHS naszymi doświadczeniami i przemyśleniami. Ponadto mamy nadzieję, że Blog ten będzie również cennym źródłem informacji dla rodziców, którzy oczekują maleństwa z HLHS.
Możliwość komentowania Pierwsza marchewka została wyłączona

1 czerwca pojechaliśmy do poradni kardiologicznej w CZD na kontrolę. Oczywiście mieliśmy nadzieję, że jeśli nie od razu to za kilka dni Wojtuś zostanie przyjęty na oddział w celu wykonania badań – echa serca i cewnikowania – i przygotowania do II etapu operacji. Jakież było nasze zdziwienie, gdy okazało się, że lekarz prowadzący najprawdopodobniej zapomniał wpisać nas na listę przyjęć. Nic nie dało się zrobić i wyznaczono nam termin przyjęcia na 13 września:-( Na nic zdały się dyskusje… Tłumaczono nam, że Wojtuś jest w bardzo dobrym stanie, o czym świadczą jego  wyniki badań i że może poczekać. Zapewniano nas, że nic nie powinno się stać. Ale gdyby coś się działo z naszym synkiem to mamy natychmiast przyjeżdżać… Nie chcieliśmy już nawet robić jakiejś awantury z obawy, aby później nie odbiło się to negatywnie na Wojtku. Wyszliśmy zrezygnowani… Musieliśmy czekać do września…

Pierwsza marchewka nie smakowała Wojtusiowi. Zresztą do dzisiaj nie je samej marchewki, w zupce z innymi warzywami owszem.

Czerwiec


Serce Wojtusia © 2010. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Design: Magnus Jepson, tłumaczenie: Wordpress design