Wojtuś urodził się z ciężką wadą serca - HLHS. Ten Blog założony został dla wszystkich przyjaciół, którzy w wielu ciężkich chwilach pomagają Wojtusiowi, aby na bieżąco mogli śledzić jego losy. Chcieliśmy również podzielić się z innymi rodzicami dzieci z HLHS naszymi doświadczeniami i przemyśleniami. Ponadto mamy nadzieję, że Blog ten będzie również cennym źródłem informacji dla rodziców, którzy oczekują maleństwa z HLHS.
5

Z całego serca dziękujemy za ofiarowanie naszemu synkowi najcenniejszego daru, jakim jest szansa na normalne życie. Dzięki Waszej hojności w rekordowym tempie zebraliśmy pieniądze, które dają możliwość skutecznego leczenia Wojtusia. Sami nie moglibyśmy podołać takim kosztom.

W imieniu Wojtusia i naszym dziękujemy za wielki dar serca. To dzięki Wam Wojtuś może żyć. Nie ma słów, które mogłyby właściwie wyrazić naszą wdzięczność za tak wspaniały gest. Zawsze będziemy o tym pamiętać!


komentarzy 5 do wpisu “BARDZO DZIĘKUJEMY”

 1. Ania C.

  Teraz będzie już tylko z górki :) Trzymaj się Wojtuś!!!
  Rodzicom życzę dużo sił- macie pięknego synka :)

 2. Monika

  witam Was!
  własnie przeczytałam tą wspaniałą informację, że macie środki na operację dla Wojtusia. Bardzo wczułam się w Waszą sytuację,ponieważ sama mam 11-go synka i też Wojtusia. Domyślac się tylko mogę tego co Wy przeżywaliście czekając na informacje czy będą środki na operację. Na szczęście udało się zebrac wymaganą kwotę i trzeba ratowac dziecko. Życzę całej Waszej rodzinie aby wszystko zakończyło się pomyślnie i a rodzicom Wojtusia dużo siły i wiary, że musi byc wszystko dobrze. Pozdrawiam gorąco-Monika

 3. Joanna

  To jest najlepsza wiadomość jaką ostatnio przeczytałam! Bardzo się cieszę. Sama mam synka też imieniem Wojtuś i gorąco kibicowałam Waszej akcji. Teraz będziemy trzymać kciuki za powodzenie operacji i dalszego leczenie Waszego maluszka. Takie gesty przywracają mi wiarę w ludzi. Serdeczne pozdrowienia dla Wojtusia!

 4. Kasia

  Bardzo się cieszę z tego, że Wojtuś będzie zdrów – innej opcji nie przewidujemy przecież :):)
  Głęboko wierzę, że przyniesie światu wiele radości :)

  Weselcie się nadzieją. W ucisku bądźcie cierpliwi, w modlitwie wytrwali.

 5. Babcia Dana z dziadkiem

  Aniu bardzo sie cieszymy i dziękujemy Bogu że wszystko się udało macie wspaniałego synka.Wracajcie szczesliwie do domu.Babcia Dana.


Trackbacki/Pingbacki


Serce Wojtusia © 2010. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Design: Magnus Jepson, tłumaczenie: Wordpress design